Главная ЧП и Криминал Ректора-педофіла випустили на свободу

Ректора-педофіла випустили на свободу

Колишній ректор Київської академії водного транспорту Василь Михайлов спокійно прогулюється на волі разом зі своєю подругою – екс-деканкою того ж вишу 29-річною Тетяною Валенберг

У цей час їхні жертви, яких було втягнуто у порно-оргії, змушені лікуватися у психіатрів, йдеться у сюжеті програми “Гроші”.

У 2009 Міхайлова та спільників було заарештовано та звинувачено в організації злочинної групи, що розбещувала неповнолітніх. В них було вилучено 35 гігабайтів відео-оргій, знятих самім ректором. Його спільниця Тетяна Валенберг втягувала неповнолітніх дівчат до участі в оргіях та сама охоче знімалася у пікантному відео. За педофілію закон передбачає до 15 років ув’язнення, проте 1 червня цього року Шевченківський суд столиці вирішив, що у справі недостатньо доказів.

Ректора та його спільників було звільнено під підписку про невиїзд. Кажуть, колеги тепер перестали вітатися з суддею, який ухвалив це рішення. А голова суду направив клопотання на його звільнення з лав судей.

Проте жертви скандальної пари зізнаються, що не вірять у справедливе покарання для їхніх кривдників.

“В кого більше грошей, той і виграє”, – каже одна з жертв Михайлова, яку втягнули у порно-оргії, коли їй було 14 років. Тепер вона приховує своє обличчя перед камерами. За її словами, ректор змушував їх шукати для своїх збочень якомога молодших дівчат. “І говорив нам, щоб ми їм шукали 10-річних, 13-річних незайманих”, – розповіла вона.

До психіатра Віктора Спірідонова протягом року звернулося кілька молодих дівчат зі схожими проблемами. Вони вважають себе розпусними жінками та грішницями після того, як їх втягнули у порно-оргії. Фахівець намагається допомогти, хоча це важко. А зовсім недавно, у середині листопада, журналісти побачили Михайлова та Валенберг, які йшли під ручку вулицею Києва.

Автор: Егор Барский
Специально для https://gamedealers.net/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать
Зеленский обсудил с послами стран «Большой семерки» ход реформ в Украине

Президент Украины Владимир Зеленский провел встречу с послами стран "Большой семерки&…