Главная Досье Василь Михайлов
Досье - 01.01.2017

Василь Михайлов

Мажори-бєспрєдєльщики

Михайлов Василь Сергійович

Ректор-педофіл. Довірена особа Януковича на президентських виборах у 2004-ому році. Незважаючи на численні речові докази та покази свідків, що свідчать про розтління неповнолітніх Михайловим, за рішенням суду перебуває на волі.

З 1998-ого року працював на посаді ректора Київської державної академії водного транспорту.

У 2009-ому був затриманий в аеропорту «Бориспіль» за підозрою в сексуальному насильстві щодо дітей.

Разом з ним у той день на летовищі заарештували і його помічницю — Тетяну Валленберг 1984 р. н. Вона шукала неповнолітніх для оргій та сама брала участь у них.

Ще одним помічником ректора-педофіла Михайлова був африканець Ігнасіо Тіто Гомес 1982 р. н. Він неодноразово вступав у статеві зносини із самим чиновником та неповнолітніми жертвами його розбещення.

В серпні 2010-го року прокуратура завершила розслідування й направила справу до Шевченківського суду. Василь Михайлов проходив у ній, як керівник злочинного угруповання, що займалося розтлінням дітей та виготовленням порнографічних матеріалів з ними. Він та інші підозрювані сідають до СІЗО.

Але не зважаючи на 35 гігабайтів відео з відзнятими оргіями, де фігурує Михайлов, та численні інші докази й покази свідків і потерпілих, влітку 2013-го суд відпускає ректора-педофіла на свободу з усією його бандою. Журналістські розслідування стверджують — за зловмисника заступилися можновладці.

Це й не дивно, оскільки у 2004-ому Василь Михайлов був довіреною особою тодішнього кандидата в президенти Віктора Януковича й очолював його виборчий штаб у Подільському районі Києва. Серед друзів злочинця — багато народних депутатів, які, вочевидь, також були учасниками сексуальних ігрищ з дітьми.

Гуляє ректор-педофіл Василь Михайлов на свободі й досі. А його жертви досі не можуть відійти від шоку.

Автор: Егор Барский
Специально для https://gamedealers.net/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать
Зеленский обсудил с послами стран «Большой семерки» ход реформ в Украине

Президент Украины Владимир Зеленский провел встречу с послами стран "Большой семерки&…