Футсал репрезентација Србије изгубила је данас од Украјине 6:1 (4:0) у другом колу групе А на Европском превенству у Амстердаму.

Питање победника било је решено у првом полувремену, када су Украјинци четири пута савладали голмана Србије.

Украјина је повела већ у другом минуту, када је мрежу затресао Михаило Зварич, да би у 6. минуту Кристијан Васић аутоголом повећао на 2:0.

У 15. минуту Украјиници су водили 3:0 голом Данила Абакшина, а до краја полувремена Ихор Черњански је постигао четврти погодак.

У 34. минуту Заварич је повећао на 5:0, пет минута касније пао је нови гол у мрежи Србије, када се Ихор Корсун уписао у стрелце, а неколико секунди касније утешан гол за Србију постигао је Драган Томић.

Србија сада има два пораза, а последњи меч групе играће против Холандије 28. јанура од 20.30 сати.

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.