Šta se ovo desilo

Fudbaleri Fulama slavili su protiv Redinga sa neverovatnih 7:0, dok je dvostruki strelac na ovom meču bio i Aleksandar Mitrović, reprezentativac Srbije.

Reding, koji sa klupe predvodi srpski trener Veljko Paunović, očigledno nije imao šta da traži protiv trenutno najmoćnije ekipe u Čempionšipu.

Ovakav epilog se već mogao naslutiti na poluvremenu, kada Fulam nije dozovlio Reding da uputi šut ka golu, a tada je već bilo 2:0

Hari Vilson  je već u 13. minutu zatresao mrežu, da bi isto učinio i srpski napadač u 47. minutu sa bele tačke. Inače, Mitroviću je ovo 23. gol u sezoni, čime je ubedljivo najbolji strelac lige.

Sve to se samo nastavilo u drugom poluvremenu, redom su pogađali ponovo Vilson, da bi onda Tete dao gol na asistenciju Aleksandra Mitrovića.

Samo tri minuta kasnije, Kebano je postigao svoj prvi go, a njemu je asistirao Vilson, strelac dva gola. Četa iz Londona nije tu stala, pogodio je i Adarabiojo, na još jednu asistenciju Harija Vilsona.

Sudbinu Redingu, a verovanto i poslu Veljka Paunovića, zapečatio je Aleksandar Mitrović svojim drugom golom u 89. minutu, čime se našao na koti od 24. gola u sezoni.