Novi pogodak za Aleksandra Mitrovića u dresu Fulama.

Srpski napadač pogodio je za svoju ekipu u 21. minutu meča sa Bristol sitijem, čime je poravnao rezultat na 1:1.

Ipak, već u 29. minutu gosti su ponovo došli do prednosti, da bi svega dva minuta kasnije Kebano ponovo poravnao rezultat, na asistenciju upravo srpskog napadača. Potpuni preokret u prvom poluvremenu režirao je Karvaljo, pa je u 37. minutu Fulam poveo sa 3:2.

Šesti gol u prvom poluvremenu, a četvrti u mreži Bristola postigao je ponovo srpski napadač, ovoga puta u 41. minutu meča. Međutim, het-trik srpskog napadača usledio je u 45. minutu kada je i treći put bio strelac.

Ovo je 27. pogodak za srpskog reprezentativca iz 24 duela u ovoj sezoni Čempionšipa, a na sve to zabeležio je još sedam asistencija.