Autor: Aleksandar Obrenović

utorak 11.01.2022.

22:54

Izvor: Sportske.net

Riding je u okviru 25. kola Premijer lige dočekao Fulam, a gosti su odneli čitav plen. Ne samo to, bili su prilično ubedljivi sa 0:7 (0:2).

Goste je u napadu ponovo predvodio Aleksandar Mitrović, bio je i strelac jednog gola u finišu prvog poluvremena kada je iz penala pogodio mrežu protivnika. Drugi je postigao u finišu drugog poluvremena.

Pre njega je pogodio Vilson, potom je Vilson pogodio i u 60. minutu, a onda su pogađali i Tete, Kebano i Adarabiojo, da bi Mitrović pogodio za konačnih 0:7.

Tada je Srbin dočekao odbitak i poslao je loptu u mrežu za verovatno najteži poraz Veljka Paunovića u karijeri.

Bez obzira što je Riding igrao bez velikog broja fudbalera, jasno je da će Paunovića teško nešto spasiti posla u Ridingu koji je i dalje iznad zone ispadanja, ali sa Endijem Kerolom, Denijem Drinkvoterom i ostalim solidnim igračima mesto im je u gornjem delu tabele…