U toku je meč osmine finala Kupa Italije između Napolija i Fiorentine, a posle prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Gosti iz Firence krenuli su od samog početka meča sa trojicom reprezentativaca Srbije, osim Vlahovića i Milenkovića u startnoj postavi našao se i Matija Nastasić.

Sjajni Vlahović doveo je svoj tim u vođstvo, igrao se 41. minut kada je iskoristio dodavanje Saponare i upisao se u listu strelaca po prvi put u 2022. godini, ukupno 19. put od početka sezone.

Ipak, tri minuta kasnije stigao je odgovor od strane Mertensa koji je poravnao rezultat lepim udarcem, a posao Fiorentine postao je još teži u završnim momentima prvog poluvremena kada je isključen golman Dragovski.

Videćemo hoće li Srbi uspeti da izdrže i eliminišu favorita…