Dušan Vlahović je u 11. minutu utakmice Fiorentine i Đenove mogao da golom donese prednost svojoj ekipi, ali nije bio precizan iz kaznenog udarca.

Srpski reprezentativac je stavio loptu na kreč, a onda pokušao da nadmudri 35-godišnjeg Salvatorea Sirigua što mu se obilo o glavu.

Panenkom je hteo da postigne gol Vlahović, ali to nije uradio na pravi način pa je Sirigu uspeo da se baci u levo, ali i vrati i odbrani mrežu.

Ovako je talentovani fudbaler i „zlatna koka viole“ pokazao kako ima mane, ali na podnošljivom nivou.

Vlahovićevi saigrači su već do poluvremena uspeli da zamaskiraju njegov loš potez, Odriozola je u 15. minutu pogodio za 1:0, duplirao je u 34. Bonaventura, da bi Biragi pred pauzu pogodio za 3:0.

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.