Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.

Bad­nje ve­če u Ba­nja­lu­ci 

Na Bad­nje ve­če mo­že­te po­gle­da­ti di­rek­tan pre­nos iz Hra­ma Hri­sta Spa­si­te­lja u Ba­nja­lu­ci gdje će bi­ti slu­že­no na­ve­čer­je Ro­žde­stva Hri­sto­vog, ve­čer­nje bo­go­slu­že­nje sa pro­sla­vom i osve­šta­njem bad­nja­ka.

RTRS, 17.00

Onje­gin

Ev­ge­ni­je Onje­gin je iz­nu­ren i ne­za­do­vo­ljan mla­dić ko­ji iz­ne­na­da na­pu­šta Sankt Pe­ter­burg ka­da do­bi­je u na­sljed­stvo ima­nje bo­ga­tog uja­ka. Na se­lu, on je pre­fi­nje­ni grad­ski čo­vjek ko­ji ni­ka­ko ne mo­že da se uklo­pi, jer gle­da s vi­si­ne na se­lo i nje­go­ve sta­nov­ni­ke. Ipak, spri­ja­te­lju­je se s kom­ši­jom Vla­di­mi­rom Len­skim i, upr­kos svom pri­rod­nom ci­ni­zmu, oča­ran je lju­ba­vlju Len­skog pre­ma sim­pa­tič­noj vje­re­ni­ci Ol­gi. Ta­ko­đe ga in­tri­gi­ra Ol­gi­na se­stra Ta­tja­na, tem­pe­ra­ment­na lje­po­ti­ca ko­ja ga za­ti­če svo­jim stra­snim pri­zna­njem lju­ba­vi. Onje­gi­na uz­ne­mi­ra­va nje­na di­rekt­nost i ne­mo­ćan da joj od­go­vo­ri, on je hlad­no i lju­ba­zno od­bi­ja.

Ulo­ge: Ralf Fajns, Liv Taj­ler, To­bi Sti­vens

Re­ži­ja: Mar­ta Fajns

UNA TV, 22.05

———————————————–

RTS 2, 17.55

Emi­si­ja: Tu­ma­če­nje mo­li­tve „Oče naš“

HRT 2, 18.45

Ma­ga­zin: Sa­mo la­ga­no

El­ta 1 HD, 22.15

El­ta kon­cert: Mi­ro­slav Ilić

Pink BH, 20.00

Se­ri­ja: Ne­ki bo­lji lju­di

…………………….

RTRS

……………

6.04     Ju­tar­nji pro­gram

9.00     Ju­tar­nji dnev­nik

9.15     Re­li­gij­ski ka­len­dar

9.25     Srp­ski ju­na­ci sred­njeg ve­ka

10.00  Sve­zna­li­ca

10.34  Sta­ni da ti ka­žem

11.09  Žen­ski raj, se­ri­ja

12.00  Dnev­nik 1

12.23  TV ka­len­dar

12.32  FILM Be­la i Se­ba­sti­jan 2: Avan­tu­ra se na­sta­vlja

14.10  Vi­je­sti

14.19  Re­li­gij­ski ka­len­dar

14.30  Iz na­še ku­hi­nje

15.01  Ma­la su­pru­ga, se­ri­ja

16.10  Srp­ska da­nas

16.46  TV ka­len­dar

17.00  Bad­nje ve­če u Ba­nja­lu­ci

18.00  Srp­ski ju­na­ci sred­njeg ve­ka

18.43  Ma­na­stir Ve­se­li­nje kod Gla­mo­ča

19.03  Bo­žić­na po­sla­ni­ca

19.30  Dnev­nik 2

20.15  In­ter­vju – Nje­go­va sve­tost pa­tri­jarh srp­ski g. Por­fi­ri­je

21.09  FILM Ko to ta­mo pe­va

22.39  Kon­cert – Sa­va cen­tar: Le­gen­de, 1. dio

0.00     Bo­žić­na li­tur­gi­ja u Hra­mu Sv. Sa­ve na Vra­ča­ru

2.00     Bo­žić­na po­sla­ni­ca 

2.20     Ma­na­stir Ve­se­li­nje kod Gla­mo­ča

2.39     Srp­ska da­nas

3.09     Dnev­nik

3.39     In­ter­vju 

4.29     Iz na­še ku­hi­nje 

4.54     Mu­zič­ki spo­to­vi

………………………..

RTRS+

…………………….

6.00     Kon­cert za do­bro ju­tro

9.02     Do­ku­men­tar­ni pro­gram

9.52     Raz­go­vor sa

10.32  Re­li­gij­ski ka­len­dar

10.40  TV ka­len­dar

10.46  DV – Rev

11.12  Žen­ski raj, se­ri­ja

11.54  Kon­cert – Želj­ko Sa­mar­džić

13.35  Art ma­ši­na 

14.25  Pu­to­ka­zi

15.00  DV – Rev

15.26  Žen­ski raj, se­ri­ja

16.08  Do­ku­men­tar­ni pro­gram

17.00  Ka­pi za­vi­ča­ja

17.25  Re­li­gij­ski ka­len­dar

17.31  TV ka­len­dar

17.39  Srp­ska isto­rij­ska či­tan­ka

17.59  Mu­zič­ki pro­gram

18.16  Hro­ni­ka Sla­vo­ni­je, Ba­ra­nje i Za­pad­nog Sre­ma

18.41  Mo­že i dru­ga­či­je

19.07  Sni­mak – Bo­žić­na po­sla­ni­ca

19.30  Dnev­nik 2

20.02  Mu­zič­ki pro­gram

20.15  FILM Fejt i Bran­ko

21.37  Kon­cert – Ge­ne­ra­ci­ja 5

23.42  Do­ku­men­tar­ni pro­gram

…………………….

ATV

………………….

6.00     Bo­li­var

7.00     Ko­lo sre­će

8.00     Du­go sam te če­kao

8.50     FILM Žan­da­ri u pen­zi­ji

10.30  Voj­vo­đan­ska ku­hi­nji­ca

11.10  Ko­lo sre­će

11.55  Vi­je­sti

12.15  Ko­le­gi­ni­ce

12.50  Zlat­ni deč­ko

13.55  Vi­je­sti

14.00  Isti­ne i la­ži

14.50  Igra sud­bi­ne

15.40  Du­go sam te če­kao

16.30  Vi­je­sti

16.40  FILM Žan­dar i van­ze­malj­ci

18.20  Fe­liks

19.00  ATV vi­je­sti

19.52  Bez ko­men­ta­ra

20.00  Lu­tri­ja RS, lo­to

20.10  Zlat­ni deč­ko

21.00  Igra sud­bi­ne

22.10  Isti­ne i la­ži

23.00  Ko­le­gi­ni­ce

23.30  Bo­li­var

0.00     Bo­žić­na li­tur­gi­ja iz Be­o­gra­da

2.00     Do­ku­men­tar­ni pro­gram

5.00     Kon­cert

7.00     Bo­žić­na li­tur­gi­ja iz Mo­skve

…………………………

EL­TA 1 HD

……………………………

6.30     Mu­zič­ki in­ter­me­co

7.00     Ho­ro­skop

7.05     Ša­re­ni svi­jet

7.30     Ku­hi­nji­ca

8.00     Ka­fa u 5

8.55     Ho­ro­skop

9.00     Pu­tuj­te sa na­ma

9.30     Mo­da i stil

10.00  In­ter­me­co

11.00  Im­puls zna­nja

12.30  Pu­tuj­te sa na­ma

13.00  In­ter­me­co

13.30  Hro­ni­ka Is­toč­nog Sa­ra­je­va

14.00  Mu­zič­ki in­ter­me­co

15.00  Mo­ja pri­ča

16.00  Mo­da i stil

16.30  Ku­hi­nji­ca

17.00  Ka­fa u 5

18.00  Atlas

18.30  Tra­ga­či uspo­me­na

19.15  Gor­mi­ti

19.50  In­ter­me­co

20.00  Pri­če s ka­me­na

20.30  Pri­če ba­nja­luč­ke

21.00  Mu­zič­ki pro­gram

22.15  El­ta kon­cert: Mi­ro­slav Ilić

23.00  Mo­da i stil

23.30  Sti­li­gram

– Noć­ni pro­gram

…………………..

 – OBN

………………………….

8.00     Vre­men­ska prog­no­za

8.05     Ma­đi­o­ni­čar

8.25     Mik­sma­ster

9.10     Do­ma­će je do­ma­će

10.05  Vre­men­ska prog­no­za

10.10  Džan, se­ri­ja

12.05  Vre­men­ska prog­no­za

12.10  Mo­ja kćer­ka, se­ri­ja

13.10  Bal­kan­ska pri­ča, se­ri­ja

14.10  Vre­men­ska prog­no­za

15.05  Do­ma­će je do­ma­će

16.05  Iz ba­ki­ne ku­hi­nje

17.00  Ama­net, se­ri­ja

17.50  Iz ba­ki­ne ku­hi­nje

18.40  Vre­men­ska prog­no­za

18.50  OBN in­fo

19.30  Me­lek, se­ri­ja

20.00  Bal­kan­ska pri­ča, se­ri­ja

21.45  Ama­net, se­ri­ja

22.35  Su­per­mo­del

23.35  Vre­men­ska prog­no­za

23.40  OBN in­fo

0.00     Astro emi­si­ja

…………………….

RTS 1

……………………….

6.00     Ve­sti

6.05     Ju­tar­nji pro­gram

11.00  Ve­sti

11.05  Taj­ne vi­no­ve lo­ze, se­ri­ja

12.00  Dnev­nik

13.00  FILM Or­lo­vi ra­no le­te

14.35  Za oče­ve i za maj­ke – ko­laž

15.25  Ovo je Sr­bi­ja

16.15  Ra­dio Mi­le­va, se­ri­ja

17.00  Dnev­nik RT Voj­vo­di­na

17.20  Ga­stro­no­mad

17.45  Be­o­grad­ska hro­ni­ka

18.25  Oko

19.00  Sla­ga­li­ca

19.30  Dnev­nik

20.05  Bo­žić­na po­sla­ni­ca pa­tri­jar­ha srp­skog go­spo­di­na Por­fi­ri­ja

20.15  Ra­dio Mi­le­va, se­ri­ja

21.00  FILM Mon­te­vi­deo, Bog te vi­deo

23.30  Dnev­nik

23.55  Po­noć­na bo­žić­na li­tur­gi­ja, pre­nos iz Hra­ma Sve­tog Sa­ve

2.00     Ve­sti

2.03     FILM Or­lo­vi ra­no le­te

3.30     Za oče­ve i za maj­ke – ko­laž

4.20     Hor Me­lo­di: Osmeh več­no­sti na li­cu vre­me­na

5.00     Taj­ne vi­no­ve lo­ze, se­ri­ja

…………………..

RTS 2

…………………….

7.40     Kon­cert za do­bro ju­tro

8.20     Sla­ga­li­ca

9.00     Ko­li­bri i Big bend RTS: Ma­gič­no pu­to­va­nje

9.55     Mi­na pre­la­zi ni­voe

10.10  Da sam ja Mi­na

10.25  Do­bro je, do­bro je zna­ti

10.55  Me­ta­mor­fo­ze

11.30  Sa­vre­me­ni svet­ski pi­sci

12.00  Hor Me­lo­di: Osmeh več­no­sti na li­cu vre­me­na

12.35  Obra­zov­no ogle­da­lo

13.00  Mi­na pre­la­zi ni­voe

13.15  Da sam ja Mi­na

13.30  Eko mi­ni­ja­tu­re

13.35  Taj­na pra­znič­ne jel­ke

14.00  In­ter­nat za ple­mić­ke kće­ri, se­ri­ja

14.50  Žen­ski raj, se­ri­ja

15.35  Sr­bi­ja na ve­zi

16.10  Da nam ni­je

16.30  UNE­SCO u Sr­bi­ji

16.40  Ga­li­jom po Li­me­su

17.10  Kul­tu­rom se osva­ja slo­bo­da

17.55  Tu­ma­če­nje mo­li­tve „Oče naš“

18.25  Bad­nje ve­če

19.00  In­ter­nat za ple­mić­ke kće­ri, se­ri­ja

20.05  TV felj­ton

21.00  Žen­ski raj, se­ri­ja

21.45  In­ter­vju sa pa­tri­jar­hom srp­skim go­spo­di­nom Por­fi­ri­jem

23.15  Stu­dio zna­nja

0.15     FILM Mu­zi­ka mo­ga sr­ca

2.15     Bal­ka­no­po­lis i pri­ja­te­lji

…………………..

 – BHT 1

………………..

6.55     Ju­tro za sve

10.00  Vi­je­sti

10.10  Co­Co­me­lon

10.15  Me­teo He­ro­es

10.30  Slug­ter­ra

10.55  Ba­da i dru­ga­ri

11.10  Kad li­šće pa­da, se­ri­ja

12.00  Dnev­nik 1

12.30  U ime na­ro­da

13.00  Taj div­ni Pe­king

13.30  Bu­duć­nost da­nas

14.00  Vi­je­sti

14.10  U po­tra­zi za taj­na­ma: Ber­lin

14.55  Ko­rak do ne­ba, se­ri­ja

16.00  BHT 1 uži­vo

18.00  Kad li­šće pa­da, se­ri­ja

18.45  Co­Co­me­lon

19.00  Dnev­nik 2

19.45  Trend

19.55  No Com­ment

20.00  Ko­nač­no pe­tak

21.10  Ko­rak do ne­ba, se­ri­ja

22.15  Dnev­nik 3

22.45  Cr­kve sa­ra­jev­ske

23.15  Hor­ski fe­sti­val: Da­ni Slo­ge, kon­cert

23.55  Po­noć­na bo­žić­na li­tur­gi­ja iz Hra­ma Sve­tog Sa­ve u Be­o­gra­du

—————-

UNA TV

—————–

6.00     Po­gle­daj u su­tra, se­ri­ja        

6.25     Osve­ta, se­ri­ja

7.10     Osve­ta, se­ri­ja

8.20     Pa­trol­ne ša­pe, cr­ta­ni film    

9.20     Svje­tlu­ca­va i Sjaj­na, cr­ta­ni film       

10.05  Nin­dža kor­nja­če, cr­ta­ni film

11.15  Ško­li­ce, kviz

12.00  FILM Sve­ti­ca Džu­di  

13.00  Una vi­je­sti                 

13.10  FILM Sve­ti­ca Džu­di – na­sta­vak        

13.55  Po­go­di mi go­di­ne, kviz         

15.00  Una vi­je­sti                 

15.05  Re­ak­tor, emi­si­ja        

16.05  Una, due, tre, emi­si­ja

18.00  Ško­li­ce, kviz   

18.30  Una dan                     

19.10  Fit­nes, se­ri­ja 

20.05  Ni­na, se­ri­ja    

21.00  Ho­li­vu­di­ra­nje, emi­si­ja          

22.05  FILM Onje­gin            

23.50  FILM Se­dam i po      

1.40     FILM Ma ni­je on ta­kav         

3.15     FILM Ob­ra­čun u ka­zi­no ka­ba­reu    

4.40     Noć­ni pro­gram         

…………………………

NO­VA BH

…………………………..

5.30     Dnev­nik No­ve BH

6.22     Gu­neš i nje­ne kće­ri

7.12     No­va In

8.02     Prak­tič­na že­na

8.47     Do­ma­ćin­ske pri­če

9.30     To­tal­ni obrt

10.10  Gu­neš i nje­ne kće­ri

11.20  Mo­re u mom sr­cu

12.20  Ma­ster­chef

13.30  Vi­je­sti No­ve BH

13.45  Ma­ster­chef

14.30  Prak­tič­na že­na

15.40  Vi­je­sti No­ve BH

16.02  Ne­vje­ra

16.50  To­tal­ni obrt

17.30  No­va In

18.30  Dnev­nik No­ve BH

19.22  Mo­re u mom sr­cu

20.15  Ne­vje­ra

21.30  Ma­ster­chef

23.30  FILM Mod­na pe­pe­lju­ga

1.15     FILM Šta te ne ubi­ja

2.55     Ve­če sa Iva­nom Iva­no­vi­ćem

4.23     Dnev­nik No­ve BH

5.15     No­va In

……………………..

BN

…………………..

6.30     Ju­tar­nji pro­gram

9.00     Bad­nji dan – otvo­re­ni pro­gram uži­vo

12.00  No­vo­sti u pod­ne

12.20  Bad­nji dan – otvo­re­ni pro­gram uži­vo

16.00  Dnev­nik 1

16.20  Bad­nji dan – otvo­re­ni pro­gram uži­vo

18.00  Da­nas u Srp­skoj

18.20  Mu­zič­ki po­ster – Ba­ja Ma­li Knin­dža

19.30  Dnev­nik 2

20.00  Bad­nje ve­že – BN mu­zi­ka

21.30  FILM Do­bro ju­tro, kom­ši­ja 9

0.00     Bo­žić­ni pro­gram BN Ra­di­ja

…………………….

 – RTL

…………………

7.10     RTL di­rekt

7.50     Koc­kić i pri­ja­te­lji

8.00     Yu-Gi-Oh! ZE­XAL

8.28     Štrump­fo­vi

8.40     Po­tra­ga za ostr­vom

9.10     Po­tra­ga za ostr­vom

10.00  Ku­puj i pro­daj

11.15  Bi­jeg u dvo­rac: Sam svoj maj­stor

12.15  Lov­ci na ne­kret­ni­ne: Sa­vr­šen dom

13.00  Ko­bra 11: Spe­ci­jal­ci s auto­pu­ta, se­ri­ja

14.00  Ko­bra 11: Spe­ci­jal­ci s auto­pu­ta, se­ri­ja

14.53  Ve­če­ra za 5 na se­lu

15.45  Bla­go na­ma, se­ri­ja

16.30  RTL da­nas

17.05  Mi­ri­še na lju­bav, se­ri­ja

18.05  Do­đi, po­go­di, osvo­ji

19.00  RTL da­nas

20.15  Ve­če­ra za 5 na se­lu

21.15  Mi­ri­še na lju­bav, se­ri­ja

22.30  FILM Se­stre

0.30     CSI: NY, se­ri­ja

1.30     CSI: NY, se­ri­ja

2.25     CSI: NY, se­ri­ja

3.15     RTL da­nas

……………………..

HRT 1

……………………..

6.45     Do­bro ju­tro, Hr­vat­ska

10.00  Mi­sa

12.00  Dnev­nik 1

12.29  I bo­ga­ti pla­ču, se­ri­ja

13.20  Nor­ma­lan ži­vot

14.09  FILM Na­slj­eđe Na­de

15.38  Ma­njin­ski mo­za­ik

15.55  tu­ri­zam.hrt

16.30  Vi­je­sti

16.45  Re­gi­o­nal­ni dnev­nik

17.20  Kod nas do­ma

18.10  Po­tje­ra

19.00  Dnev­nik 2

20.15  FILM Ne­mo­gu­ća mi­si­ja – pro­to­kol duh

22.30  Dnev­nik 3

23.05  FILM Ras­pje­va­na uli­ca

0.49     FILM Na­slje­đe Na­de

2.17     Ka­fa s mi­ri­som že­ne, se­ri­ja

3.00     Dnev­nik 2

4.00     Ma­njin­ski mo­za­ik

4.16     tu­ri­zam.hrt

5.10     Kul­tur­na ba­šti­na

5.36     Nor­ma­lan ži­vot

…………………..

HRT 2

…………………..

5.15     Art a la car­te

5.45     Re­gi­o­nal­ni dnev­nik

6.15     Dr Oz

7.00     Ark­tič­ki ve­te­ri­na­ri

7.30     Ras­koš austrij­skih isto­rij­skih pe­ri­vo­ja

8.30     Mje­sto pod sun­cem – Osta­ti ili oti­ći

9.25     Do­bar, bo­lji, naj­bo­lji… bri­tan­ski sla­sti­čar

10.25  Naj­bo­lji di­zaj­ne­ri in­ter­i­je­ra

11.15  No­vi mal­ci u di­vlji­ni

12.15  Ark­tič­ki ve­te­ri­na­ri

12.45  Ras­koš austrij­skih isto­rij­skih pe­ri­vo­ja

13.45  Fren­ki Drejk is­tra­žu­je, se­ri­ja

14.30  Ubi­stva u Mid­so­me­ru, se­ri­ja

16.25  Ski­ja­ški sko­ko­vi, 4 ska­ka­o­ni­ce – Bischofsho­fen

18.25  Sport­sko sr­ce

18.45  Sa­mo la­ga­no

19.15  Hit da­na

19.20  No­vi mal­ci u di­vlji­ni

20.15  Mek­do­nald i Dods, se­ri­ja

21.50  Ri­dli­jev po­vra­tak, se­ri­ja

23.25  Aga­ta Kri­sti: Ubi­stva po abe­ce­di, se­ri­ja

0.10     Umor­stva u Mid­so­me­ru, se­ri­ja

1.40     Gor­ski spa­si­o­ci, se­ri­ja

2.25     Mu­zi­ka

2.55     Noć­ni mu­zič­ki pro­gram – spo­to­vi

………………………..

 – B92

……………….

6.00     Po­gre­šan čo­vek

7.00     TV čor­ba

7.30     Što­pe­ri­ca

8.00     Cr­ta­ni fil­mo­vi

12.00  Ve­sti B92

12.45  Po­gre­šan čo­vek

14.00  Ko­lo sre­će

15.00  Dva i po mu­škar­ca

15.30  Dva i po mu­škar­ca

16.00  Ve­sti B92

16.30  B92 sport­ski pre­gled

17.00  Fo­kus

17.45  TV čor­ba

18.15  Što­pe­ri­ca

18.45  Ve­sti B92

19.00  Avi­on­dži­je

19.45  Dva i po mu­škar­ca

20.15  Dva i po mu­škar­ca

20.45  Ve­sti B92

21.00  FILM Te­sla

23.15  Ve­sti B92

23.45  B92 sport­ski pre­gled

0.00     Dva i po mu­škar­ca

0.30     Dva i po mu­škar­ca

1.00     Avi­on­dži­je

1.30     Što­pe­ri­ca

2.00     TV čor­ba

2.30     FILM Slat­ko od sno­va

4.30     TV čor­ba

5.00     Što­pe­ri­ca

5.30     TV čor­ba

………………………….                                                                                                                                

RA­DIO

………………………

6.00     Raz­bu­dil­nik

9.00     Vi­je­sti

9.05     Ri­zni­ca zna­nja

9.40     Vri­je­me je za sport

10.00  Vi­je­sti

10.05  Za­jed­nič­ki ta­las

12.00  Po­dnev­ne no­vo­sti

12.15  Za­pje­vaj­mo pje­sme sta­re

13.00  Vi­je­sti

13.05  Ri­tam top 10

14.00  Vi­je­sti

14.05  Svi­len ko­nac

16.00  Dnev­nik

16.30  Mu­zič­ki in­ter­me­co

17.00  Mo­za­ik

19.00  Ve­čer­nje no­vo­sti

19.15  Za­i­graj­mo, za­pje­vaj­mo

20.00  Kul­tu­ra u ogle­da­lu

21.00  Vi­je­sti

21.05  Sa­bor­nik

22.00  Hro­ni­ka da­na

22.15  Naj­svje­tli­je stra­ni­ce umjet­nič­ke mu­zi­ke

23.00  Vi­je­sti

23.05  Mu­zič­ki pro­gram

0.00     Po­noć­ne vi­je­sti

0.05     Noć­ni pro­gram

……………………

K3

………………………

9.00     Po­če­tak da­na

10.00  Lju­bav i ka­zna, se­ri­ja

11.00  In­saj­der, se­ri­ja

12.00  Vi­je­sti

12.05  Za­to­če­nik lju­ba­vi, se­ri­ja

13.15  De­set­ka

14.00  Stav

14.55  Lju­bav i ka­zna, se­ri­ja

16.00  No­vo­sti 1

16.35  Ku­hi­nji­ca

17.00  Hro­ni­ka Do­bo­ja

18.00  Chit Chat

18.30  Pu­tuj­te sa na­ma

18.45  No­vo­sti 2

19.30  Dnev­nik RTS

20.00  Za­to­če­nik lju­ba­vi, se­ri­ja

21.00  Da li… sa Da­li­lom

22.00  No­vo­sti 3

22.40  FILM Za­do­vo­lje­na prav­da

0.00     Noć­ni pro­gram

……………….

 – Pink BH

……………….

6.00     Za­dru­ga – pre­gled da­na

7.00     Ku­ća od sr­ca

8.00     DNK

9.00     What­zu­u­up

10.00  Za­dru­ga – pre­gled da­na

11.00  Eks­klu­ziv­no

11.30  Za­dru­ga – li­ve

13.00  In­fo top

13.05  Pre­mi­je­ra

13.20  Eks­klu­ziv­no

14.00  Za­dru­ga – li­ve

15.00  In­fo top

15.05  Za­dru­ga – li­ve

16.00  Sce­na re­gi­on

16.20  Za­dru­ga – li­ve

18.30  In­fo top

18.40  Za­dru­ga – pre­gled da­na

20.00  Ne­ki bo­lji lju­di, se­ri­ja

22.00  Do­ma­ći re­gi­o­nal­ni pro­gram

0.00     Za­dru­ga – no­mi­na­ci­je

By Iva

Iva Stričak is the main author and chief editor at gamedealers.net. She’s the main engine and the glue that holds this group of experienced writers and gambling aficionados all together.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *