RTS1

06.05 Jutarnji program

08.00 Jutarnji dnevnik

09.00 Vesti

09.05 Šarenica, jutarnji program

11.00 Na večeri kod, emisija

12.00 Program za decu

13.00 Dnevnik

13.20 Stigni me ako znaš, kviz

14.20 TV lica… kao sav normalan svet

15.05 Vesti

15.15 Branilac 2, dok. serija

16.10 Mama i tata se igraju rata, serija

17.10 Ja volim Srbiju, kviz

18.25 Kvadratura kruga, emisija

18.55 Slagalica, kviz

19.30 Dnevnik

20.05 Vera, domaća serija

21.00 Neprijatelj, igrani film

23.00 Bilo jednom na Divljem zapadu, film

NAJAVA

13.20 Stigni me ako znaš

Četiri takmičara kreću se po interaktivnoj tabli i cilj je da pomoću tačnih odgovora naprave pun krug i dođu do svojih početnih pozicija.

 

RTS2

09.10 Program za decu

10.00 Naučni program

10.30 Znanje imanje

11.30 Program za dijasporu

12.00 Dokumentarni program

13.10 Vaterpolo: Regionalna liga: Partizan – Šabac

14.10 Studio znanja

15.05 Obrazovni program

15.30 Emisija iz ekologije

15.55 Velika iluzija, filmski program

16.25 Kćerka mog šefa, film

17.50 Šta sve možeš u Denveru kad si mrtav, film

19.50 Pod lupom, film

22.00 Umetnost zločina 2, serija

22.55 Do detalja, emisija

23.25 Bogojavljenska noć, igrani program

NAJAVA

15.55 Velika iluzija

Emisija nas vodi od internacionalnih festivala, intervjua sa svetskim glumcima i rediteljima, do značajnijih filmskih događaja u svetu i kod nas.

 

PINK

05.30 Novo vikend jutro, jutarnji program

13.00 Prvi nacionalni dnevnik, informativni program

13.30 Zvezde Granda specijal, muzički program

14.55 Nacionalni dnevnik, informativni program

15.30 Zadruga uživo, rijaliti program

17.00 Magazin In, emisija

18.30 Nacionalni dnevnik, informativni program

19.30 Zakletva, igrana serija

20.15 Fatalna ljubav, igrana serija

21.00 Zvezde Granda, muzički program

00.30 Zadruga – nominacije, rijaliti program

03.00 Zadruga uživo, rijaliti program

NAJAVA

05.30 Novo vikend jutro

Jovana Jeremić obrađuje aktuelne teme iz zemlje i sveta sa sagovornicima i pravi retrospektivu svih najvažnijih događaja koji su obeležili prethodnu nedelju.

 

PRVA

07.55 Jutro, jutarnji program

12.00 Ekskluziv – specijal, emisija

13.00 Biciklom kroz Srbiju, emisija

14.00 Srećna Srbija, emisija

15.00 Popadija, domaća serija

16.00 Šetnja sa lavom, domaća serija

17.00 Igra sudbine, domaća serija

18.00 Vesti, informativni program

18.45 Eksploziv – specijal, emisija

19.20 Nećete verovati, emisija

20.00 Igra sudbine, domaća serija

21.00 Radna akcija sa Tamarom, emisija

22.15 Hajde da se volimo 3, domaći film

24.00 Andrija i Anđelka, domaća serija

NAJAVA

14.00 Srećna Srbija

Mirjana Bobić Mojsilović nas odvodi u različite krajeve Srbije i upoznaje sa prepoznatljivim znamenitostima, ali i sa manje poznatim draguljima, lepotama i blagom mesta u koje kroči.

 

B92

08.00 Plodno i rodno, emisija

09.30 Štoperica, kviz

10.00 Kolo sreće, domaća serija

11.00 TV čorba, emisija

11.30 Kolo sreće, domaća serija

12.30 TV prodaja – Biostile

12.45 Štoperica, kviz

13.30 Drugačija 3: Odana, film

16.00 Vesti B92

16.30 Auto-moto šou, emisija

17.15 Aviondžije, domaća serija

19.00 Vratiće se rode, domaća serija

21.00 Poslednja patrola, igrani film

23.15 Nepovratno, igrani film

01.00 Pogrešan čovek, domaća serija

NAJAVA

08.00 Plodno i rodno

Dok poljoprivrednici mogu da dođu do novih informacija, gledaoci iz grada mogu da se informišu o najnovijim tokovima u proizvodnji hrane.

 

STB

07.00 Vesti

07.15 Karađorđevići

08.12 Arhiv B, emisija

09.05 Dokumentarni program

10.00 Jutro na kvadrat

12.05 Telestar

12.35 Ćirilično pismo, emisija

13.05 Filmski program

15.00 Srbi širom sveta, emisija

16.00 Ekologija, emisija

16.30 Vaše zdravlje, naša briga

17.00 Iskreno sa Aleksandrom Simić

18.00 Subotom u 6, emisija

19.30 Dokumentarni program

20.00 Predvideti nepredvidivo

21.00 Vesti u 9

21.30 Ćirilično pismo

22.00 Vaše zdravlje, naša briga

23.00 Vesti

23.05 Filmski program

24.00 Noćni program

NAJAVA

10.00 Jutro na kvadrat

Jutarnji program kolažnog tipa gde su gosti ličnosti iz javnog života Srbije – glumci, sportisti, pevači, ali i ljudi koji nose sa sobom neku životnu problematiku.

 

RTV1

08.25 Dobro jutro, Lenjivci!

10.05 Signali, inf. program

11.00 Bukvar pravoslavlja, dok. program

11.30 Obrazovni program

12.08 Srcem kroz ravnicu, emisija

12.55 Program za mlade

13.20 Dokument

13.48 Svetilnici

14.26 Zabavni program

15.16 Danas meni, sutra tebi, film

17.00 TV dnevnik

17.30 Muzeji Vojvodine, dokumentarni program

18.00 Lovački saveti

18.30 Dok. program

19.30 TV dnevnik

20.10 Narodni heroj Ljiljan Vidić, film

22.00 Vojvođanski dnevnik

22.30 Vilafranka, film

23.54 Dok. program

00.18 Dokument

NAJAVA

12.08 Srcem kroz ravnicu

Ovo je putopisna emisija, koja je nastala sa idejom da se predstave lepote kulturne baštine na severu zemlje. Voditelji su Nina Radulović i Slaviša Čurović.

 

RTV Pančevo

07.00 Bugarske ruže

07.30 Makedonski ubavini

08.00 Po vašem izboru

10.00 Male vesti

10.05 Inforom

10.30 Buna ziua!

11.00 Bohemska rapsodija

11.30 Lepota slovačkog jezika

12.00 Male vesti

12.15 Bezbednost na prvom mestu

13.00 ComNet TV mreža Srbije

14.00 Zdrav i prav

14.30 Veze

15.00 TV prodaja – Biostile

16.00 Velike vesti

16.30 Intervju

17.30 Stabilokratija

18.30 Modni začin

19.00 Velike vesti

19.30 TV atelje

20.00 Kroz vihor vremena

20.30 Izgubljena istorija

21.00 Crno siroče, serija

22.00 Velike vesti

22.30 Film

NAJAVA

21.00 Crno siroče

Sarina ćerka raste u hraniteljskoj porodici, jer socijalna služba smatra da majka nema kontrolu nad životom i da nije u stanju da se brine o devojčici.

 

SUPERSTAR

06.55 Složna braća, domaća igrana serija

07.50 Složna braća, domaća igrana serija

08.45 Munje, domaći igrani film

10.25 Maturanti, domaći igrani film

12.05 Gradska pravda, strani igrani film

13.50 Žive rane, strani igrani film

15.45 Požar u Kentakiju, strani igrani film

17.35 Čovek bljesak, strani igrani film

19.15 Otporan na metke, strani igrani film

21.00 Pad, domaća igrana serija

21.55 Bekstvo iz Alkatraza, strani igrani film

23.55 Policijska priča, strani igrani film

NAJAVA

21.00 Pad

Nastala po motivima autobiografskog bestselera glumca Žarka Lauševića, serija „Pad“ kroz osam epizoda nudi osvrt na život i karijeru glumca Ivana Maslaća.

 

Prva plus

08.30         Tate, serija

10.15         El Čapo

11.00         Prijatelji, serija

13.30         Najsmešniji kućni video

13.45         Grad bez pravila, serija

15.30         Najsmešniji kućni video

16.00         Mansfild park, film

18.00         Sve je u lovi, film

20.00         Potkrovlje, film

22.00         Ljubav bez izlaza, film

00.15         Opasan čovek, igrani film

 

Red TV

07.00         Ne gledam ti ja to

10.00         Dobro došli u Šits Krik, serija

11.01         Whatzuuuuup

11.16         Rap & Roll

11.37         Mišićavi Deda Mraz, film

13.10         Whatzuuuuup

13.25         Kandidat, film

15.11         Anita B., film

16.36         Zbog tebe promeniću prezime, film

18.11         Rap & Roll

20.00         REDaljka

23.00         Terminator spasenje, film

00.50         Zli momci, film

02.49         Dekameron, film

 

RTS3

16.01         Zločinački porivi

17.00         20. Gitar art festival

17.55         ZUM

18.15         AproPop, emisija

18.45         Mornarički specijalci, serija

19.30         Dnevnik 2 na znakovnom jeziku

20.05         Žordi Savalj

21.45         Sveštenici na Кamčatki

22.20         Кoncert za Arsena

23.05         Gastarbajsterske priče

 

24 kitchen

11.55         Džejmi i Džimi u…

12.55         Čupavi bajkeri….

13.55         Božićni praznici…

14.55         Džejmijevi gastronomski…

15.55         Najčudniji restorani…

16.55         Tetka Kaćine tajne

17.55         Rudolfova prva…

18.55         Hestonova gozba

19.55         Džon i Lisa…

20.55         Kuhinje sveta

21.55         Prelepa peciva sa…

22.55         Čupavi bajkeri…

 

Cinemania

07.00         Sve će biti u redu, film

09.25         Bagzi Maloun, film

11.25         Na zapad, igrani film

13.55         Bela vrana, igrani film

16.30         Invazija na Ameriku, igrani film

18.45         Goti, igrani film

21.00         Zadatak, film

23.05         Džoker, film

01.05         Kladivo, igrani film

02.55         Borgman, film

04.45         Želim vam prijatan dan, film

 

N. Geographic

10.45         Megagradovi

11.05         Pravljenje superauta

13.00         Spasavanje sa…

14.00         Primitivni opstanak: Preko Anda

16.00         GR: Skriveni ukusi…

17.00         Najveća blaga…

18.00         Kosmos…

20.00         Skriveni dragulji Turske

21.00         Architects of The Ancient World

22.00         Izgubljeno carstvo Uskršnjih ostrva

23.00         Drevna Amerika

 

Discovery

08.00         Lovac na starine

14.00         Trgovci automobilima

16.00         Spasavanje starih građevina

18.00         Milionski automobili

19.00         Zlatna groznica: Parkerove staze

20.00         Život u divljini Aljaske

21.00         Aljaska: Na granici opstanka

22.00         Zlatna groznica

23.00         Opasan lov

24.00         Preživljavanje – Goli i uplašeni

 

Fox Movies

02.05         Od sumraka do svitanja 3

03.50         Neprilagođena porodica, serija

06.00         Bebe genijalci

07.45         Porodica Adams

09.20         Elizabettaun, film

11.10         Noting Hil, film

13.20         Marmadjuk, igrani film

15.00         Kuka, film

17.45         Nemoguća misija, film

20.00         Njeni roditelji, igrani film

22.15         Kazino, igrani film

 

Fox Life

08.25         Čikago u plamenu, serija

10.10         Uvod u anatomiju, serija

12.00         Pesma broj jedan, film

13.55         Američka domaćica, serija

14.15         Dr Haus, serija

16.05         Zovite me Ket

17.00         Zovite me Ket

17.55         Novi Amsterdam

18.55         Specijalizant, serija

19.55         Preboleti Pikasa, igrani film

22.35         Uvod u anatomiju, serija

By Iva

Iva Stričak is the main author and chief editor at gamedealers.net. She’s the main engine and the glue that holds this group of experienced writers and gambling aficionados all together.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *